Mingit värvi medal oleks kordaminek

Hooaja alguse intervjuu korvpallitiimi Tallinna Kalev/TLÜ mänedžeri Oliver Lälliga.

kossupoisid

Kui tugeva meeskonnaga hooajale vastu lähete?

Komplekteeritus peaks olema küllalt korralik, on vanemaid ja kogenumaid ning noori arenevaid mängijaid. Usun, et tasakaal tagaliini ning eesliini vahel on päris hea.

Mida näitasid esimesed mängud?

Et kõik on vastased on sellel aastal keerulised, liigade tase ühtlaselt tugev. Tipud on pigem natuke järgi andnud ja keskmikud tugevamaks läinud. Tuleb põnev hooaeg. Skoori oleme teinud kõigis mängudes kenasti, parandamisruumi on kaitses. Selgelt olime hädas maa-ala kaitse vastu, aga õnneks on hooaeg pikk, veerandsada mängu veel minna.

Millised sihid hooaja lõpuks seate?

Paf Eesti-Läti Korvpalliliigas sooviks jõuda play-offi, sealt juba sammukaupa edasi. Eesti meistrivõistlustel tahaks ikka poolfinaalis mängida ja sealt edasi jõuda. Mingit värvi medal oleks kordaminek!

Kuivõrd olete sisuliselt seotud Tallinna Ülikooliga? On teie ridades ka tudengeid?

Hetkel on meil kolm noormeest keskkoolist ja üks, kes kevadel keskkooli lõpetas – nemad on kõige potentsiaalsemad tudengid. Ka loodame, et tudengitest fännid leiavad tee saali!

Kas olete mõelnud hakata pärast ülikooli Vita maja valmimist kodumänge seal pidama?

Oleme mõelnud ja see seoks meid ülikooliga kindlasti rohkem.

Foto: Hendrik Osula