Persoon

Eetris on Tallinna Ülikool: avatud õppe võlud ja valud

Äripäeva raadiosaate "Eetris on Tallinna Ülikool" külaline on TLÜ vilistlane ja Eesti Mereakadeemia direktor Roomet Leiger.

Mare

Saatesarjas käivad külas ülikooli teadlased, õppejõud ja erinevate erialade ettevõtlikud, edukad ning tuntud vilistlased. Saab tutvuda nii ülikooli teadusvaldkondade ja teadlaste igapäevatööga kui ka sellega, mida põnevat on korda saatnud Tallinna Ülikooli vilistlased.

Selle kuu saates räägib Eesti Mereakadeemia direktor Roomet Leiger avatud õppe omapärast läbi tema enda kogemuse.

Arutletakse ka selle üle, kuidas leida aega töö ja õpetamise kõrvalt ülikoolis õppimisele, milline on tema hinnangul teaduse seis Eestis ning kuidas on kujundanud tema haridustee valikud karjääri kulgu.

Kuula saadet siin

Avalduse sügissemestril avatud õppes õppimiseks saad esitada 19. augustist 2. septembrini. Tutvu avatud õppe võimalustega: tlu.ee/avatud