Koostöö

Koolituskrediidi programm pakub ärilinnaku töötajatele uusi enesetäiendamise võimalusi

koolitus

Sel nädalal käivitus esimeste loengutega Ülemiste City koolituskrediidi programm. Tegemist on AS Mainori, linnaku ettevõtete ja Eesti kuue juhtiva kõrgkooli koostööprojektiga, mis teadaolevalt loob terves maailmas pretsedendi.

Koolituskrediidi programm viib kokku Ülemiste City ettevõtted ja Eesti kõrgkoolid, andes linnaku ettevõtetele võimaluse kasutada aasta jooksul kindlas mahus kõrgkoolide kursuste krediiti. Õppeaasta jooksul pakutakse kogukonnale kuni 6000 tundi tasuta koolitusi, mille rahaline väärtus ulatub 150 000 euroni.

„Innustame ettevõtete töötajaid osalema kõrgkoolide pakutavatel koolitustel, avardades samas ettevõtete ja õppeasutuste koostööd uuringute, konsultatsioonide või mis iganes ühisprojektide vallas. Linnaku töötajatest 64% on kõrgharitud, mis küll Eesti keskmisest enam kui poole kõrgem näitaja, kuid arenguruumi enda harimisel veel leidub. Ka kõrgkoolide viimine ühisele koolitusi pakkuvale platvormile on unikaalne. Nii tekivad kõrgkoolidel uued võimalused koolituste, õppeprogrammide ning tootearenduste tutvustamisel ja müümisel. Siinse keskkonna edendamine ning ettevõtetele ja talentidele lisandväärtuse loomine toetab Eesti hariduse ja majanduse laiemat arengut,“ selgitas AS Mainori juhatuse esimees Kadi Pärnits.

Koolituskrediidiga on liitunud Tartu Ülikool, TalTech, Tallinna Ülikool, Eesti Kunstiakadeemia, Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor ja Tallinna Tervishoiukõrgkool. Valimis saab olema sadakond erinevat koolitust, hõlmates väga laia erialade ringi – täpsemalt saab nendega tutvuda leheküljel www.koolituskrediit.ee.