Teade

Üliõpilaste teadustööde konkursile saab kandideerida 15. septembrini

Eesti Teadusagentuur kutsub üliõpilasi esitama oma teadustöid selleaastasele riiklikule konkursile. Osalema on oodatud tudengid kõigilt erialadelt ja kõrghariduse astmetelt, esitatav töö peab olema valminud 2020. või 2021. aastal.

Konkurss

Konkurss toimub juba 30. korda ja selleaastane preemiafond on senisest suurem ehk lausa 81 077,79 eurot. Riiklikud preemiad antakse välja kolmes haridusastmes:

• rakenduskõrghariduse ja bakalaureuseõppe üliõpilaste teadustöödele;
  • magistriõppe üliõpilaste teadustöödele;
  • doktoriõppe üliõpilaste teadustöödele.

Samuti kuulutatakse välja kaks valdkondade ja tasemete ülest peapreemiat. Lisaks riiklikele preemiatele antakse välja Eesti teaduste akadeemia presidendi ja riigiõiguse sihtkapitali eripreemiad, Välisministeeriumi, Sotsiaalministeeriumi, Riigikogu Kantselei, Muinsuskaitseameti, Kapten Uno Lauri Merekultuuri Sihtasutuse ja Pere Sihtkapitali eripreemiad.

Töid saab esitada ETAg-i konkursside keskkonnas.