Teade

Konkursi "Teadus 3 minutiga" finaal 11. veebruaril

Tallinna Ülikoolist osalevad konkursil Kadri Mettis ja Linda Helene Sillat digitehnoloogiate instituudist ning Rasmus Sinivee loodus- ja terviseteaduste instituudist. Soovime neile edu!

Teadus 3 minutiga osalejad

Kõikide finalistide artiklid ilmuvad ka portaalis Novaator. Tallinna Ülikooli finalistide omi saab lugeda 9. ja 10. veebruarist. Loe meie finalistide kohta lähemalt siin.

Finaalgala toimub reedel, 11. veebruaril algusega kell 18.00. Galast tehake otseülekanne ERR-i teadusportaalis Novaator, teaduste akadeemia kodulehel ja akadeemia Facebooki lehel. Täpsem info kogu sündmuse ja ka selle tausta kohta on akadeemia kodulehel. Eelmisel aastal jõudis viie parima hulka ning pälvis ka publiku lemmiku tiitli haridusteaduste instituudi nooremteadur Reet Kasepalu

Eesti teaduste akadeemia 2015. aastal alustatud „Teadus 3 minutiga“ konkursi ja sellele eelnevate koolituste peamine eesmärk on pakkuda Eesti avalik-õiguslike ülikoolide ja teadusasutuste noortele teadlastele (doktorandid ja vastsed doktorid) praktilist teaduskommunikatsiooni kogemust. 3-minuti konkurss annab osalejatele võimaluse tutvustada oma teadustööd laiale auditooriumile.