Üritus

Tallinna Ülikool avab 1. septembril õppeaasta aktuse ja hoovimeluga

Avaaktus algab kell 14 ning siis tervitab rektor professor Tõnu Viik ülikooliperet ning tutvustab uusi ülikooli professoreid. Aktusele järgneb lõbus hooviMELU.

avaaktuse ja hoovipeo visuaal

Hoovimelul tutvustavad end üliõpilasorganisatsioonid ning meeleolu kruvib muusik Reket. Muusikaliste vahepaladega rõõmustavad hoovimelu külastajaid ka BFM-i tudengid ning tantsu löövad TLÜ tantsutüdrukud. Hoovimelu jätkub DJ-setiga, kus kohalolijaid tantsitavad ülikooli õppejõud.

Kehakosutust pakuvad toiduautod: Papa Karla Burger, Kausik salatid, Graversoni Tai wokid ja Nohiku kohvijoogid.

Avaaktusele ja hoovipeole on oodatud kogu ülikoolipere – nii töötajad kui ka tudengid.

Tule hetkeks ja jää mitmeks tunniks! Kohtume 1. septembril kell 14 Tallinna Ülikooli sisehoovis!