Tallinna Ülikoolis 20 uut doktorit

Täna, 20. novembril kell 12 algab Tallinna Ülikoolis doktorite promoveerimine, mida sõbrad, sugulased ja kolleegid saavad sel aastal jälgida otseülekande kaudu.

Doktorite sallid

Doktorisalli saavad kaela Pille Arnek, Vladimir Sazonov, Airi Mitendorf, Piret Vacht, Eka Jeladze, Katrin Karu, Marju Taukar, Maka Eradze, Martti Kalda, Colm James Doyle, Villu Kadakas, Kairit Kall, Sander Paekivi, Sedat Yildirim, Mihkel Saluri, Mark Goldfelder, Pärje Ülavere, Carsten Martin Wulff, Indrek Rannama ja Kersti Kriisk.

Päris esimene doktoritöö kaitsti neli aastat tagasi avatud õppekaval "Tervisekäitumine ja heaolu" (Indrek Rannama), üle mitme aasta kaitsti aga tööd füüsika (Sander Paekivi), analüütilise biokeemia (Mihkel Saluri) ja demograafia (Mark Gortfelder) erialadel – ning kõik need kolm nominaalaja ja esiletõstmisega. Kokku oli esiletõstmisi seitse.

Eriliseks tegi tänavuse doktoriaasta ka tõsiasi, et nii mitmedki kaitsmised tuli pidada täiesti ning paljud osaliselt virtuaalselt. Tulenevalt praegusest olukorrast on ka täna ülikooli aulasse palutud ainult promoveeritavad, nende juhendajad, doktorinõukogude liikmed ja rektoraat, kõik ülejäänud saavad pidulikku sündmust jälgida otseülekandes.

Vaata otseülekannet

Loe intervjuusid doktoritega Tallinna Ülikooli Meediaväravas