Teade

Kaks erilist sündmust ülikoolis

Sel reedel, 22. veebruaril esitleme Tallinna Ülikooli juubeliaasta postmarki ja tähistame aktusega EV aastapäeva.

TLÜ

Algusega kell 10 saab esmakordselt Mare aatriumis näha järjepideva õpetajahariduse 100. aastapäevale pühendatud Tallinna Ülikooli juubelipostmarki. Postmarke ja esimese päeva ümbrikke saavad kohapeal soetada kõik huvilised. Sajal kiiremal on võimalus saata perele-sõpradele ülikooli juubelipostkaart koos postmargi ning esimese päeva ümbriku ja templiga. Loe artiklit Omniva margikunstnikust Indrek Ilvesest siit

Kell 12 aga algab aulas Eesti Vabariigi aastapäeva aktus "Me hoiame nõnda ühte". Kõnelevad rektor professor Tiit Land ning TLÜ vilistlane Joonas Hellerma. Õnnitletakse Eesti Vabariigi teenetemärkide kavalere ning riigi teaduspreemiate ja Wiedemanni keeleauhinna laureaate. Aktuse kunstiline juht on ülikooli naiskoori dirigent Toomas Voll.