Täna toimub Tallinna Ülikooli tervisepäev, mille arutelusid saab jälgida ka veebis

Tallinna Ülikooli tervisepäev toimub Astra hoone teadlaste foorumis.Tervisepäeval saavad soovijad end vaktsineerida gripi ja COVID-19 vastu, teha erinevaid tervisealaseid teste, näiteks sünnimärgikontrolli või COVID-19 antikehade testi. Ka saab loovutada verd.

Täna toimub ülikooli tervisepäev, mida saab jälgida ka veebis

Lisaks toimuvad ülikooli Astra hoone teadlaste foorumis igal täistunnil, alates kella 10 kuni 14 tervisealased loengud.

Esimese loengu peab Haapsalu kolledzi lektor Tagli Pitsi, kes räägib tervislikust toitumisest. Kell 11 räägib vabaaja käitumisest rekreatsioonikorralduse nooremlektor Kaarel Kulbin. Kell 12 algab arutelu peavaludest, vaimsest tervisest ja COVID-19st, millest räägib Confido Meditsiinikeskuse Neuroloogiakeskuse juhataja Toomas Toomsoo. Kell 12 tutvustab unetervist HeBa vaimse tervise õde Rhoda Vaiksaar ning kell 12 räägib viletsast kuulmisest ülikooli eksperimentaalpsühholoogia labori projektijuht Avo-Rein Tereping.

Arutelusid saab jälgida ka ülikooli YouTube'i kanalilt. Klõpsa vaatamiseks SIIA.

Vaata kogu tervisepäeva ajakava: www.tlu.ee/tervisepaev