Seminar

Gunnar Anderssoni ja Sven Drefahli sündmusloolise analüüsi kursus

Ühiskonnateaduste instituut

-

Registration for Course „Event-History Analysis with Stata: Regression for Longitudinal Event Data“

Course is organized by the Stockholm University Demography Unit, Department of Sociology, Stockholm University, Spring 2019.

Instructors:

Gunnar Andersson (Professor of Demography, Stockholm University)
Sven Drefahl (Associate Professor of Demography, Stockholm University)
Contact: Koidu Saia, Koidu.Saia@tlu.ee, phone: 6199 944

Event-History Analysis with Stata: Regression for Longitudinal Event Data

Do you own a STATA programme in your computer?
I will bring my own laptop with the Stata installed to the course

Lisa kalendrisse

iCal calendar

Kursust viib läbi Stockholmi Ülikooli demograafia üksus, sotsioloogia teaduskond ja Stockholmi ülikool.

Kursust õpetavad:

Gunnar Andersson (Professor of Demography, Stockholm University)
Sven Drefahl (Associate Professor of Demography, Stockholm University)
Kontakt: Koidu Saia, Koidu.Saia@tlu.ee, telefon: 6199 944

Sündmuste analüüs on demograafide tööriistakomplektis põhimeetod, kuid seda kasutavad ka teised sotsiaalteadlased. Sündmuste ajaloo analüüs keskendub sündmustele kuluva aja analüüsimisele ning seda saab kasutada suremuse, viljakuse, lahutuse ja teiste demograafiliste sündmuste puhul. Lisaks töötuse, pankrotistumise ja sotsiaalse võrgustiku võrdlusahelate analüüsimiseks.

Kursuse eesmärk on tutvustada osalejatele sündmuste ajaloo põhianalüüsi ja mõningaid laiendusi: nt. erinevad parameetrilised ja mitteparameetrilised mudelid.

Lisainfo ja registreerumine SIIN.

Lisaks annavad Andersson ja Drefahl ka kas avalikku loengut TLÜ-s, kuhu on kõik huvilised oodatud:

Activity is financed by the European Regional Development Fund through the institutional package measure for R&D institutions and higher education institutions (ASTRA project TLU TEE of Tallinn University) and is organised by Doctoral School of Behavioural, Social and Health Sciences and by TU Centre of Excellence in Interdisciplinary Life-course Studies, Estonian Interuniversity Population Research Centre and Estonian Association of Population Studies.

imageimageimageimageimage