Teade

Ilmus ÜTI teadusajakirja East-West Studies uus number

Ajakirja üheksanda ehk 2018. aasta numbri eesmärgiks oli tuua kokku erinevate sotsiaalteaduslike valdkondade spetsialistid, kelle huvid ületavad geograafiliste regioonide piirid.

ajakiri

East-West Studies on eelretsenseeritav rahvusvahelise toimetuskolleegiumiga ajakiri, mille eesmärgiks on tuua kokku erinevate sotsiaalteaduslike valdkondade spetsialistid – filosoofid, politoloogid, psühholoogid, majandusteadlased, rahvusvaheliste suhete ning teiste valdkondade sotsiaalteadlased, kelle huvid ületavad geograafiliste regioonide piirid.

Käesolev numbris on esindatud Tallinna Ülikooli kolleegide Madli Tikerpuu, Tanja Dibou, Anu Tootsi ning Erik Terki artiklid ning ka Hamed Alavi kriitiline analüüs rahvusvaheliste arvelduse teemal. Geograafiliselt on kaetud Eesti, India, Euroopa kui ka Ühendkuningriigi piirkonda puudutavad teemad.

Ajakirja peatoimetaja on Tallinna Ülikooli Ühiskonnateaduste instituudi inimõiguste professor Mart Susi.

Ajakirja värskeima numbri leiate siit http://publications.tlu.ee/index.php/eastwest/index