Teated

Teadusajakiri East-West Studies ootab kaastöid

Ajakirja erinumber „New Social Science Researches - Special Issue“ avab platvormi sotsiaal- ja humanitaarteaduste noorteadlastele oma uurimissuundade ja tulemuste tutvustamiseks. Tähtaeg kaastööde esitamiseks on 16. august 2019.

ajakiri

Ühiskonnateaduste instituudi teadusajakirja East-West Studies kümnenda numbri teema on New Social Science Researches - Special Issue. Lisaks PhD tudengitele ja noorteadlastele ootame kaastöid ka ajakirja üldartiklite sekstiooni.

Tähtaeg kaastööde esitamiseks on 16. august 2019. Järgmise ajakirjanumbri ilmumine on planeeritud käesoleva aasta lõppu.

East-West Studies on inglisekeelne eelretsenseeritud teadusajakiri (ETISe klassifikaatoriga 1.2), mis ühendab erinevate geograafiliste piirkondade ning uurimisvaldkondade spetsialiste läbi teoreetiliste, metodoloogiliste ja empiiriliste analüüside.

Ajakirja eesmärgiks on anda sõna teadlastele erinevatelt sotsiaalvaldkonna harudelt; kaastöid ootame filosoofia, õiguse, psühholoogia, majanduse, rahvusvaheliste suhete ning teistegi valdkondade esindajatelt. 

Rohkem infot ja juhised autorile on East-West Studies Journal lehel.

Lisainfo ja küsimuste korral palun kirjutage Marliis Rannamale (mariliis.rannama@tlu.ee).