TLÜ vilistlane Laura Prits

Tahtsin õppida eriala, kus oleksid omavahel kombineeritud loogika ning loovus. Mina leidsin need kaks reklaami ja imagoloogia erialalt. 

Laura Prits

 

Mida Sa ülikoolis õppisid ja millal lõpetasid?

Õppisin reklaami ja imagoloogiat aastatel 2012 - 2015.

Milliseid seniseid töid ja tegemisi pead elus kõige tähtsamaks?

Koos õpingutega ülikoolis alustasin ka oma kõige esimeses bändis Ziggy Wild. Loen selle bändi loomist, meie ühiseid ettevõtmisi ning kontserte seni suurimateks saavutusteks.

Millise tulemuseni soovid oma praeguses töös jõuda?

Kuna tegutsen meelelahutustööstuses ja see on väga mitmekülgne, on raske nimetada ühte kindlat tulemust. Pigem loodan, et see, mida ma teen, mõjutab positiivselt ka ülejäänuid. Oleksin väga õnnelik, kui saaksin oma tegemistega innustada ka teisi tegutsema ja oma unistuste nimel pingutama.

Kuidas on ülikoolis omandatud teadmised ja oskused aidanud sul su eesmärke saavutada?

Kasuks on tulnud teadmised brändi kuvandi, logo ja imago loomisest. Paralleele, mida tõmmata, on väga palju, kuid samas ei saa öelda, et minu arvamust või arusaama ülikoolis liiga tugevalt raamistati. Pigem sain siit kaasa töövahendid, mida võin nüüd igapäevaselt koos väikese twistiga kasutada.

Miks valisid just selle eriala?

Avastasin eriala Tallinna Ülikooli avatud uste päeval ja see tundus lihtsalt väga huvitav. Tahtsin õppida eriala, kus oleksid omavahel kombineeritud loogika ning loovus. Mina leidsin need kaks reklaami ja imagoloogia erialalt. 

Mis õpingutest kõige sagedamini meenub?

Rühmatööd. Tiimis töötamine on väga oluline oskus ja seda saime üsnagi palju praktiseerida. Kindlasti on igal reklaamitudengil ülikooli mälestuste sahtlis oma koht ka Linnar Priimäe eksamitel. 

Mida soovitad neile, kes hakkavad ülikooli astuma ja valivad endale sobivat eriala?

Soovitan mõelda veidi kaugemasse tulevikku: milline eriala ja millised oskused oleksid need, mis aitaksid kaasa soovitud eesmärgi või unistuse täideviimisel?

Vastuvõtt Tallinna Ülikooli tasemeõppesse kestab 23. juunist 4. juulini! Leia endale sobiv eriala.