Teadus

Rahvusvaheline taastusravi ja rehabilitatsiooni konverents tuleb koju kätte!

Rahvusvahelise taastusravi ja rehabilitatsiooni konverentsi reklaam

Tallinna Ülikooli Haapsalu kolledži Tervisedenduse ja Rehabilitatsiooni Kompetentsikeskus (TERE KK) soovitab...Rahvusvaheline taastusravi ja rehabilitatsiooni konverents tuleb koju kätte!

Hansatee sidus 13.–17. sajandil Põhja-Saksamaa, Skandinaavia maade, Madalmaade ja Liivimaa alasid. Vana Hansalinn Tartu võõrustab järgmisel aastal Balti-ja Põhjameremaade taastusravi konverentsi osalejaid. Kui Hansatee oli kaubandusvõrgustik, siis 2021 BNC PRM konverentsi läbiv teema on inimkehas kulgeva vere-ja lümfisoonte võrgustiku struktuuri muutused ja funktsioonihäired ning nende mõju inimese talitlusvõimele ja igapäevaelus osalemisele. Teemad insuldist covidini, seljaajutraumast amputatsioonideni, jutuks tuleb ka rehabilitatsiooni korraldus.

Registreerimine ja abstraktide esitamine on avatud. Gruppidele soodushind. Oodatud on nii taastusravi kui siduserialade spetsialistid- arstid, õed, füsioterapeudid, tegevusterapeudid, teadlased ja koolitajad, abivahendite spetsialistid ja kõik teised kelle tegevus ja eriala antud teemaga seotud on!