Teade

"Ekspert eetris" 11. novembril: millised on distantsõppe väljakutsed ja õppetunnid?

Arutleme saates „Ekspert eetris“ värske uuringu valguses distantsõppe õppetundidest ja kogemustest. BFMi stuudiosse tulevad külla Tallinna Ülikooli haridusteaduste instituudi õpetajahariduse professor Katrin Poom-Valickis ja digitehnoloogiate instituudi haridustehnoloogia vanemteadur Kairit Tammets.

distantsõpe

Distantsõppest on koroonakriisi valguses saanud nii üldhariduskoolides kui ka ülikoolides tavapärane õppevorm ja uus reaalsus. See on arendanud ka õpilaste ja õpetajate digioskuseid. Kuidas aga mõjub distantsõpe õppetöö kvaliteedile ja teadmiste omandamisele? Kuidas tõsta distantsõppe tõhusust ning kui head on meie õppejõudude ja õpetajate digipädevused selle läbiviimiseks? Need ja paljud teised küsimused leiavad saates vastuse.

Saatejuht on BFMi lektor Mart Soonik.

Osalemine Zoomis

Facebooki sündmus

Osaleda saab läbi Zoomi, mille kaudu saab eksperdilt ka küsimusi küsida. Samuti saab jälgida saadet Tallinna Ülikooli Facebooki lehelt ja järelvaadata ning -kuulata meie YouTube'ist ja SoundCloudist.

Täpsem info ja kõik salvestused: tlu.ee/eksperteetris.

EE