Mees vaatamas binokliga

Oluline! Praegusel ajal toimuvad nõustamised virtuaalselt, kui ei ole kokku lepitud teisiti.
Sobiva nõustamisviisi ja -aja saab nõustajaga kokku leppida kontakteerudes e-posti või telefoni teel, samuti broneerides aja veebis Google kalendris. 

Nõustamisest

Kõik nõustamisteenused on Tallinna Ülikooli sisseastujatele, üliõpilastele ja vilistlastele tasuta.

Eelistame, et lepid enne kohtumist konkreetse nõustajaga kohtumise aja kokku. Siis on kindel, et saame sinuga segamatult rääkida. Loomulikult võib pakiliste küsimustega ka ilma ette teatamata keskusest läbi astuda, kuid siis võib juhtuda, et nõustaja on millegi muuga hõivatud ja ei saa kohe vastata.

Aega kohtumiseks saad broneerida internetis valides sobiva nõustaja.

Üritustest

Tallinna Ülikooli karjääri- ja nõustamiskeskus korraldab igal semestril tudengitele teemaseminare erinevatel õpingute, tööturule sisenemise ja isikliku hea olu teemadel. Karjääri- ja nõustamiskeskuse poolt korraldatavad seminarid on leitavad ülikooli sündmuste alt. 

Seminaridest osa võtma on oodatud ka Tallinna Tehnikaülikooli tudengid. Külasta ka TalTechi karjääriseminare.

Töö- ja praktikapakkumised

Karjääri- ja nõustamiskeskusesse tulnud töö- ja praktikapakkumistega saad tutvuda KNK Facebooki lehel ja liitudes career-listiga (karjäärilist).  

Töö- ja praktikapakkumised palume saata aadressile career@tlu.ee. Facebooki jaoks on kõige parem kas pildifail (png) või link kuulutusele, karjäärilisti jaoks sobib samuti link kuulutusele või kirjafail (doc), kust oleks võimalik sisu kopeerida, kuna listi me ei saada manuseid.  

Tasuta nõustamised väljaspool ülikooli

Telefoni teel nõustamine

  • Muretelefon 126 (eesti keeles) või 127 (vene keeles)
  • MTÜ Eluliin usaldustelefon 655 8088 (eesti keeles) või 655 5688 (vene keeles)

Nõustamine