Sisseastumine

Alanud on Kino Eyes 2019/2021 vastuvõtt

Tallinna Ülikooli Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituudi, Universidade de Lusófona ja Edinburgh Napier University Screen Academy Scotlandi koostöös jätkab juba neljandat aastat ingliskeelne filmikunsti magistriõppekava Kino Eyes.

Camera with a cameraman

Tasulistele kohtadele toimub vastuvõtt 28 oktoobrini.

Tasuta kohtadele saab avaldusi esitada November 1- Detsember 21.

Tegemist on mängufilmi valdkonnas maailmas ainulaadse õppekavaga, kus õpe toimub kahe aasta jooksul kolmes erinevas koolis ja kultuurikeskkonnas. Kurusel tehakse lühifilme ning arendatakse täispika mängufilmi projekte.
 
Õppekava on mõeldud bakalaureuse tasemel filmikunsti eriala omandanud tudengitele ning õppida saab kuuel erialal:
  • filmirežii
  • stsenaristika
  • produtseerimine
  • operaatoritöö
  • montaaž
  • helirežii
 
Uus kursus alustab õpet sügisel 2019 Lissabonis, Portugalis. Teine semester jaotub kahe kooli vahel. Režissöörid, produtsendid ja stsenaristid jätkavad õpinguid Edinburghis, Šotimaal. Operaatorid, monteerijad ja helirežissöörid Tallinnas. Fookus on filmiprojektide ning oma oma erialisele oskuste arendamisel. Viimane aasta jagunevad kuuepealised filmigrupid kolme kooli vahel. Lõputöö koosneb kolmest osast: lühifilm, täispika mängufilmi tootmispakett ning uurimustöö.  
 
Õppekava finantseerib Erasmus+ programm. Tasuta koha saamisel kaetakse nii õppimine, transport kui elamiskulud (viimane ei ole tagatud ainult siis kui õpilane veedab semestri enda koduriigis). 
 
Tasulistele kohtadele toimub vastuvõtt 28 oktoobrini.
Tasuta kohtadele saab avaldusi esitada November 1- Detsember 21.  
 
Rohkem infot: http://www.kinoeyes.eu/  
 
 
Kino Eyesi promovideo:
https://vimeo.com/253945442