Edulugu

Digitehnoloogiate instituudi magistritöö on Eesti parimate seas

magistritöö planeerimine

Haridustehnoloogia õppekava vilistlane Kristo Siig pälvis üliõpilaste teadustööde riiklikul konkursil esimese preemia ühiskonnateaduste ja kultuuri valdkonnas. Tema töö on magistriõppe üliõpilaste astmes 2019. aastal üks kuuest parimast.

Siia magistritöö kannab pealkirja "Hajutatud kordamist sisaldavate õpiobjektide loomise ja esitamise keskkonna disain ja hindamine". Töö hõlmas testimiskeskkonna Mastery disaini ja prototüüpimist, töötava tarkvaraprototüübi kasutatavuse testimist ning eksperimenti hajutatud kordamise mehhanismi tõhususe hindamiseks.

Kristo Siia magistritöö juhendaja on digitehnoloogiate instituudi haridustehnoloogia dotsent ja õppejuht Hans Põldoja. Siig jätkab oma õpinguid humanitaarteaduste instituudi doktoriõppes.

Sel aastal esitati konkursile 482 tööd 33 ülikoolist. Riiklikud preemiad anti välja kolmel õppetasemel ja neljas teadusvaldkonnas ning suur hulk preemiaid tuli Tallinna Ülikooli tudengitele ja töötajatele.