Pressiteade

EluTerveElu - Läänemaa väärikate tervisepäev

Kolm eakat tegemas endast selfit

Ülemaailmset tervisepäeva raames, korraldavad Tallinna Ülikooli Haapsalu kolledži tervisejuhi eriala tudengid koostöös Haapsalu Tervisedenduse ja Rehabilitatsiooni Kompetentsikeskusega Läänemaa eakatele suunatud tervisepäeva EluTerveElu. Üritus toimub 8. aprillil Haapsalu Kutsehariduskeskuses, kell 11-15.

Ürituse eesmärk on pakkuda Läänemaa väärikatele üks sisutihe ja positiivseid emotsioone täis päev, tervist toetavate mõtete ja praktiliste nippide ja nõuannetega. Üritusel toimuvad aktiivsed liikumistoad, kus eakatega tehakse läbi harjutused, mida hiljem kodus praktiseerida. Lisaks on ettekanded mudaravist, prügi sorteerimisest ja tervislikust toitumisest ja põneva punkti päevale paneb Tallinna Üikooli sotsiaaltervishoiu professor Merike Sisask, kes viib arutelu vormis läbi loengu üksinduse ja vaimse tervise teemadel.

Ürituse läbivaks mõtteteraks on:  Terve Elu - Lihtsalt liikudes, targalt toitudes, teadlikult tegutsedes = EluTerveElu