Teadus

Loometalgutel luuakse uudseid lahendusi avalike teenuste arendamiseks

CoSIE projekti raames viiakse Võrumaal, Vastseliinas 5-7.10.2018 läbi häkatoni stiilis loometalgud. Osalema on oodatud ideed, mis muudavad kohalike inimeste elu läbi innovaatiliste lahenduste mugavamaks ja paremaks.

loometalgud

See on  nädalavahetus, kus ideede omanikud saavad oma meeskonda kaasata eksperte ja muid abilisi, et ideealgeid üheskoos edasi arendada ja toimivate lahendusteni jõuda. Häkätoni korraldust koordineerib CoSIE Eesti partner Võrumaa Omavalitsuste Liit, koostöös Tallinna Ülikooli Ühiskonnateaduste instituudi sotsiaalkaitse suuna ja mittetulundusühinguga Helpific.

CoSIE projekti Eesti partnerluse eestvedajaks on ÜTI projektijuht, sotsiaalpoliitika lektor Zsolt Bugarszki ja Võrumaal veab projekti tegevusi eest TLÜ sotsiaaltöö doktorant ja Võrumaa Arenduskeskuse projektijuht Kadri Kangro. Mentori rollis löövad kaasa ÜTI sotsiaalse ettevõtluse mentor Katri-Liis Reimann ning teaduritena sotsiaaltöö dotsent Marju Medar ja sotsiaaltöö professor Karmen Toros.

Loometalgutel on kõigil osalevatel meeskondadel võimalik saada nõu erinevate valdkondade spetsialistide (Brändid ja turundus, Ärimudelid, Teenusedisain, Sotsiaalne ettevõtlus) käest, kes on kogu nädalavahetuse mentori rollis.

Loometalgud toimuvad Vastseliina Gümnaasiumis. Täpsem info ja registreerumine.

Projekt Co-creation of Service Innovation in Europe (CoSIE, 770492) viiakse ellu Euroopa Komisjoni programmi Horizon 2020 rahastusel (01.12.2017-30.11.2020).

image