Edulugu

Haapsalu kolledž pälvis liiklusohutuse auhinna

Transpordiamet jagas 8. detsembril liiklusohutuse auhindu, Haapsalu Kolledž pälvis tunnustuse liiklusohutuse koostööpartneri kategoorias.

Transpordiameti liikuvuse korraldamise teenistuse direktor Joel Jesse ja Haapsalu kolledži juht Heli Kaldas. Foto transpordiamet

Haapsalu kolledž on transpordiameti hinnangul Eesti juhtiv kõrgkool liiklusohutuse alases tegevuses, kirjutab väljaanne Lääne Elu. Nimelt on valminud kolledži tudengite poolt näiteks praktilised lahendused, mängud ja töövahendid, mis aitavad mitmekesistada liiklushariduse alaseid õppematerjale. Ühtlasi toetavad need lahendused levitada ohutusalast teavet.

Haapsalu kolledži direktori Heli Kaldase sõnul toob tunnustus head meelt kogu kolledžile. „Meil on transpordiametiga seljataga tõepoolest pikk ja sisuline koostöö, küllap liiklusohutuse auhind seda ka tunnistab,“ sõnas Kaldas. 

Haapsalu kolledžis saab õppida rakendusõppes liiklusohutuse erialal sessioonõppes. Õppekava keskendub mootorsõidukijuhi õpetaja pädevuste saavutamisele ning erialal töötamiseks vajalike teadmiste ja oskuste kujundamisele. Lisaks keskendub õppekava laste liikluskasvatuse ja ohutu liikluskeskkonna planeerimise õpetamisele.

foto: Transpordiamet