Sisseastumine

Haridusteaduste instituudi infotundides tutvustatakse magistriõppe erialasid

Ka sel aastal toimuvad Tallinna Ülikooli magistriõppe infotunnid virtuaalselt Zoomi keskkonnas. Infotundides saavad huvilised lähemalt tutvuda meie õppekavade ja sisseastumistingimustega. Ühe infotunni kestus on umbes üks tund ning soovi korral saab esitada ka täpsustavaid küsimusi.

HTI

Haridusteaduste instituudi magistriõppe infotunnid toimuvad 25. aprillist kuni 4. maini 2023 erialapõhiselt ning neid viivad läbi vastava õppekava juhid, kes annavad infotunnis ülevaate nii õpingute sisust, vastuvõtuvõtu tingimustest kui ka -eksamitest.

Sel õppeaastal ei toimu vastuvõttu noorsootöö korralduse ja kasvatusteaduste õppekavadele, kuid küsimuste korral olete oodatud ühendust võtma vastava eriala kuraatori või instituudi õppejuhiga.

Magistriõppe infotunnid toimuvad järgmistel õppekavadel ning aegadel:

AEG ÕPPEKAVA ZOOM

25. aprill kell 16–17

eripedagoogika Zoom

26. aprill 16–17

alushariduse pedagoog Zoom
26. aprill 16–17
kaasav haridus Zoom
26. aprill 16–17
mitme aine õpetaja Zoom
27. aprill 16–17

andragoogika

Zoom
4. mai 15–16

kutseõpetaja

Zoom
4. mai 16–1
klassiõpetaja  Zoom

Sisseastumine TLÜ haridusteaduste instituuti

Avalduste vastuvõtt Tallinna Ülikooli toimub tänavu 15.–29. juunini infosüsteemis SAIS. Vastuvõtueksamid on perioodil 1.–11. juuli.