Teade

Üleskutse üliõpilastele aidata vabatahtlikuna koolis või lasteaias

Distantsõpe on seadnud meie haridusasutused keerukasse olukorda ning paljud koolid ja lasteaiad vajaksid lisajõudu – inimesi, kes toetavad laste õppimist lasteaias ja koolis, aidates rühmatöödes või individuaalsetes tegevustes.

Bänner

Head üliõpilased!

Te olete distantsõppes väga tublid olnud ja loodame, et leiate aega ka vabatahtlikuks tööks, aidates lapsi koolides ja lasteaedades. Ülikooli poolt saame teid toetada stipendiumiga (10 eurot iga abitunni eest) ja vajadusel tasuda ka lähetuskulud. On võimalik läbida vabatahtliku töö vabaaine "Õppijate ja õpetamise toetamise praktika" (3 EAP).

Lisainfo vabaaine kohta

Vaata täpsemalt ankeedist, täida see esimesel võimalusel ning levita ka oma kaasüliõpilasele!

ANKEET

Kui Sa juba töötad vabatahtlikuna, siis Sul on samuti võimalik stipendiumit saada ja vabatahtlik praktika ÕISis registreerida, saades selle sooritamise eest 3 EAP.

Vabatahtlikku tööd haridusasutuses koordineerib Maaja Mänd (maaja.mand@tlu.ee) ning õppeaine sooritamise ja stipendiumi osas nõustab Elina van der Toorn (elina.van_der_toorn@tlu.ee).

Loe ka haridusblogi postitust:

Üliõpilased vabatahtlikuna koolides ja lasteaedades abiks

Heade soovidega
Tiia Õun