Õpingud

Õppetöö jätkub kevadsemestri lõpuni valdavalt kaugõppes

Arvestades COVID-19 viiruse leviku kiirust ja ulatust  toimub Tallinna Ülikooli õppetöö kuni kevadsemestri teise kontaktõppe perioodi lõpuni (16. mai) valdavalt kaugõppes.

Õppetöö jätkub kevadsemestri lõpuni valdavalt kaugõppes

Erandina korraldatakse ülikooli ruumides vaid sellist õpet, mille puhul on vajalik kasutada erikasutuse ja varustusega ruume. Näiteks laborid või filmistuudio. Õppe läbiviimisel kehtivad ülikooli kodulehel avaldatud põhimõtted.

Kuidas on asjalood lõpetamisega?

Lõputööde esitamine toimub üldjuhul akadeemilises kalendris määratud perioodil ning instituudi valitud kuupäeval. Lõputöö kaitsmisele või lõpueksami sooritamisele on lubatud ka üliõpilased, kes ei ole jõudnud COVID-19 pandeemia tõttu praktikat läbida. Lõputöö või -eksami hinne kantakse ÕIS-i pärast praktika sooritamist.

Nii lõputööde kaitsmisel kui eksamite korraldamisel lähtutakse kehtivatest nakkusleviku ennetusmeetmetest. Info konkreetse eksami või lõputöö /- eksami korralduse kohta antakse enne selle toimumist.

Kellelt saan rohkem infot ja abi?

Kriisiaja õppekorraldusega seotud küsimused esita oma õppenõustajale. Kui tunned, et õpingutes ja/või isiklikus elus on tekkinud raskused, mille ületamisel vajad tuge, pöördu ülikooli psühholoogide poole.