Haridusblogi

Ehi end uute teadmistega koos haridusinnovatsiooni keskusega!

Tallinna Ülikooli haridusinnovatsiooni keskus on juba kümme aastat ühendanud ekspertteadmisi ja loovust, et ellu viia väärtuslikke õpikogemusi.

Pilt

Oleme pakkunud nii avalikke koolitusi ise õppimisvõimalusi otsivatele õppijatele kui ka tellimuskoolitusi organisatsioonidele. Nii oleme oma õppija jaoks saanud kokku panna valiku põnevatest teemadest, mida haridusteaduste instituudis töötavad õppejõud ning praktikutest eksperdid meeleldi meie koolitustel osalejatele avavad.

Kuidas me ühe eriti hea koolituse “retsepti” kokku paneme? 

Kõigepealt paneme ette uurijaprillid ja kaardistame potentsiaalse õppija koolitusvajaduse. Tellimuskoolituse puhul tähendab see organisatsiooni esindajaga mõnusat jutuajamist, et päriselt mõista, mida meeskond vajab ning millist muutust luua soovitakse. Seejärel sõnastame tellijaga ühiselt eesmärgid, mida lühema või pikema koolitusega saavutada. Selle põhjal koostame esmase pakkumise ning jääme ootama kinnitust. 

Järgmisel hetkel astuvadki “kööki” meie meisterlikud “peakokad” ehk koolitajad – ülikooli õppejõud ja valdkondade praktikud, kelle teadmiste ja kogemuste najal hakkame koolitusprogrammi looma. Nemad aitavad valida sobivaima õppekeskkonna ja meetodid, mis innustavad õppijat aktiivselt oma õppimisse panustama ja uuele kogemusele tähendust andma. Nii valmib koolituse aluseks olev õppekava. Kuna soovime selle protsessi käigus ka ise õppida, võtame alati soojalt vastu klientide tagasiside ja ettepanekud. Meie koolitusjuht aitab teil meeleldi ka organisatsiooni õppimisega seotud tulevikuplaane seada. 

Haridusinnovatsiooni keskuse eesmärk on luua õpikogemusi, mis on nii meeldivad kui ka rikastavad. Ootame teid liituma meiega sel teadmiste ja oskuste arendamise teekonnal, kus iga koolitus on uus ja sisukas peatükk õppija haridusloos.

Tutvu meie tellimuskoolitustega ja küsi pakkumist hik@tlu.ee.
 

Tellimuskoolitused