Teade

“Ekspert eetris”: ülikooli debatt Tõnu Viik, Katrin Niglas

Seekordses "Ekspert Eetris" saates on külas rektorikandidaadid Tõnu Viik ja Katrin Niglas.

Tõnu Viik ja Katrin Niglas

Debatti saab otse jälgida Zoomis, TLÜ FB LIVE'ina ja TLÜ Youtube'is. Debati salvestust on võimalik hiljem näha siin veebilehel ja TLÜ Youtube'is. Salvestuse audiot saab kuulata TLÜ Soundcloudi kanalil.

Osale

Saatel on ingliskeelne sünkroontõlge.

Vaata lähemalt: tlu.ee/rektorivalimine

? Moderaatorid on BFMi projektijuht Katrin Saks ja BFMi lektor Mart Soonik.

Osaleda saab läbi Zoomi, mille kaudu saab eksperdilt ka küsimusi küsida. Samuti saab jälgida saadet Tallinna Ülikooli Facebooki lehelt ja järelvaadata ning -kuulata meie YouTube'ist ja SoundCloudist.
? Esita meie eksperdile eelnevalt küsimus, mida seminaril käsitleda. Selleks saada oma küsimus aadressil kysimus@tlu.ee
Küsimusi saab küsida ka saate ajal Zoomi vestlusesse.
?Täpsem info ja kõik salvestused: tlu.ee/eksperteetris.

Oleme BFMi stuudiost eetris igal kolmapäeval kell 16. Saatejuhid Katrin Saks ja Mart Soonik.