Ülikooli jagas tunnustust

18. märtsil, Tallinna Ülikooli 15. sünnipäeval avalikustati nende nimed, keda ülikool tänavu eriliselt esile tõstab.

bänner

Rektor Tiit Land otsustas autasustada teenetemärgiga 21 pikaajalise suurepärase tööga silma paistnud töötajat ning ülikooli ees suuri teeneid omavat isikut väljastpoolt ülikooli. Rektori tänukirja pälvis on 30 töötajat ja koostööpartnerit, seda kauaaegse töö ja panuse eest ülikooli arendamisel ning muude ülikoolile oluliste teenete eest.

Hinnatuimad õppejõud nimetati kategooriates „Mina muudan õppimist“, samuti „Silmapaistev juhendaja“, „Silmapaistev õppekava kuraator“, „Silmapaistev õppekava partnerlussuhete looja ja hoidja“, „Rahvusvahelistumisse panustaja“ ning „Aasta haridusinnovatsioon“. Samuti tunnustame ELU programmi raames silmapaistnud projekte.

Selgunud on parim monograafia ja loominguline projekt, parimad üldharidus- või kõrgkooliõpikud ning erialased artiklid (loe lisaks siit),

Tallinna Ülikooli Avatud akadeemia andis välja tiitlid Aasta Koolitaja, Aasta Sisekoolitaja, Aasta Koolitustegu, Aasta Koolituspartner, Aasta Koolitusjuht ja Aasta Sisekoolitusjuht.

18. märtsil kuulutati välja ka alates 2007. aastast välja antava Tallinna Ülikooli kirjanduspreemia tänavused laureaadid.

Tunnustuse üleandmisest teavitatakse sündmuse aja selgumisel eraldi.

Õnnitleme kõiki tunnustuse saajaid!