Haapsalu kolledži tudengid loovad ELU raames "Väärika liikleja infovihiku"

Väärika liikleja infovihik

Haapsalu 19. Detsember - Tallinna Ülikooli tudengid loovad erialasid lõimiva uuenduse, lühidalt ELU, raames meelelahutusliku ja hariva liiklusalase infobrošüüri prototüübi "Väärika liikleja infovihik"; eakale liiklejale.

Liiklusohutuse, käsitöötehnoloogiad ja disaini, sotsiaalpedagoogika ning riigiteaduste tudengite koostöös valmib eakatele liiklejatele suunitletud regulaarselt ilmuma planeeritud, meelelahutusliku infovihiku prototüüp, mis tuletaks meelde ja kinnistaks juba õpitud liiklusalaseid teadmisi, pakkudes samal ajal ristsõnade, viktoriini ning anekdootide ja karikatuuride näol õpetlikku ajaviidet.

“Minu tööpäev algab tavaliselt sellega, et loen läbi eelmise ööpäeva liiklusõnnetuste kokkuvõtte. Kui aastaid tagasi tuli väga tihti lugeda noorte juhtide toime pandud õnnetustest, siis viimastel aastatel tuleb üha sagedamini ette õnnetusi, milles kas üks või mõlemad osalejad on eakad” sõnab Maanteeameti liiklusohutuse osakonna liiklusekspert Villu Vane. Üllitamiseks ja levitamiseks kavatsevad üliõpilased teha ettepaneku Maanteeametile.

Lisainfo:
Annika Emilie Kullamäe