Haapsalu kolledžis alustab taas STARTER programm

Starter@Haapsalu

Haapsalu kolledžis alustab taas ettevõtlusprogramm STARTER@Haapsalu. Ettevõtlusõppe programmi viiakse ellu Haridus- ja Teadusministeeriumi eestvedamisel eesmärgiga edendada ettevõtlusõpet kõigil haridustasemetel- ja liikides ning süvendada ettevõtlikku mõtteviisi.

Sul on lahe äriidee, kuid puuduvad teadmised selle edasiarendamiseks? Või Sul puudub see ainsa ja õigena tunduv idee, kuid on suurepärane meeskond ja tahe oma äri alustada? STARTER programmis osalemine pakub Sulle võimaluse oma äriideed  arendada, saada selleks vajalikke seminare ning tuge mentoritelt.

PROGRAMMI AJAVAKA

mehe pilt14. veebruar: STARTERhaapsalu avalöök.
Tallinna Ülikooli Haapsalu Kolledž (Lihula mnt 12, ruum 303) @17:00-20:00. Juko-Mart Kõlar (Fanvestory kaasasutaja, Eesti Autorite Ühingu juhatuse liige). Meeskondade loomine. Meeskonnatöö ja juhtimise põhimõtted.

mehe pilt28. veebruar: Ärimudel ja väärtuspakkumine.
Tallinna Ülikooli Haapsalu Kolledž (Lihula mnt 12, ruum 303) @17:00-20:00. Juko-Mart Kõlar (Fanvestory kaasasutaja, Eesti Autorite Ühingu juhatuse liige). Mis on ärimudelid, miks neid vaja on ja kuidas neid luuakse.

värviline pilt14. märts: Disainmõtlemise töötuba
Tallinna Ülikooli Haapsalu Kolledž (Lihula mnt 12, ruum 303) @17:00-20:00. Disainmõtlemise põhitõed ja kuidas neid kasutada oma toodete ja teenuste arendamisel.

startup27. märts: Startup Speed Dating Night
Erinevate Tubade Klubi (Telliskivi 60-A1, 4. korrus) @18:00 – 21:00. Eesti suurim mentorsündmus (150-200 osalejat). Võimalus saada nõu ja tagasisidet oma ideele enam kui 50 tippmentorilt nii Eestist kui välismaalt.

naise pilt11. aprill: Alustava ettevõtte müük ja turundus
Tallinna Ülikooli Haapsalu Kolledž (Lihula mnt 12, ruum 303) @17:00-20:00. Mari Suviste (turundusagentuuri DMKM asutaja ja tegevjuht). Kuidas planeerida turundust ja müüki alustavas ettevõttes? Kuidas saada hakkama olematu eelarve tingimustes?

mehe pilt25. aprill: Liftikõne koolitus
Tallinna Ülikooli Haapsalu Kolledž (Lihula mnt 12, ruum 303) @17:00-20:00. Harald Lepisk (Victory Trainings asutaja ja tegevjuht). Kuidas esitleda oma ideed piiratud aja jooksul inimestele, kes sind ei tunne?

värviline pilt6. mai: Feedback session – eelvoor (koos STARTERtallinn meeskondadega)
Tallinna Ülikool (Narva mnt 27, ruum Maximus) @17:00-20:00. Kõik meeskonnad saavad esitleda oma ideearendusi žüriile, kes annab tagasisidet. Žürii valib välja parimad, kes pääsevad lõppvooru.

demo day pilt17. mai: Demopäev @Latitude59
Sündmuse kellaaeg ja ruum täpsustamisel. 10 parimat STARTER programmi meeskonda esitavad oma ideed ekspertidest koosnevale žüriile.

Koduleht: https://starteridea.ee/STARTERhaapsalu/
Registreerumine: reg.starteridea.ee