Kolledži Kompetentsikeskus võtab tööle teavitus- ja turuarendusspetsialisti

mobiiltelefon ja arvuti

Tallinna Ülikooli Haapsalu kolledži Tervisedenduse ja Rehabilitatsiooni Kompetentsikeskus (TERE KK) koostöös Haapsalu Neuroloogilise Rehabilitatsioonikeskusega ootab tööle 

TEAVITUS- JA TURUARENDUSSPETSIALISTI.

Ootame Sind kandideerima, kui Sul on:

  • magistrikraad; 
  • töökogemus kommunikatsiooni, turuarendus ja/ või ettevõtjate nõustamise valdkonnas või ettevõtluse kogemus vähemalt 5 aastat; tööalase valdkonna õigusaktide ja seadusandluse tundmine;
  • tekstitöötlus-, tabelarvutus-, statistilise andmeanalüüsi ja dokumendihaldusprogrammi kasutamisoskus;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel (C1), inglise keele oskus vähemalt kesktasemel (B2);
  • väga hea suhtlemisoskus, koostöövõime, läbirääkimis- ja esinemis- ja analüüsioskus; initsiatiivikus ning eesmärgi saavutamisele ja arengule orienteeritus.  

Kasuks tuleb huvi ja oskus teadusmaterjalides kajastatava info populariseerimiseks ning TERE KK-s läbiviidud tõenduspõhiste rakendusuuringute tulemuste ning väljatöötatud lahenduste rakendamiseks ettevõtlusesse.
Tutvu ka tööülesannete kirjeldusega.

Omalt poolt pakume tähtajalist (veebruar 2023) täistööajaga töötamise võimalust Haapsalus nii avalik-õiguslikus kui taastusravi pakkuvas organisatsioonis; kaasaegset ja motiveerivat töökeskkonda; mitmekülgset arenemisvõimalust professionaalses meeskonnas; võimalust suunata uute innovaatiliste ravimuda-mudaravi ning liikumis-tegevusvõime valdkonna tervisetoodete-teenuste loomist ja nende rakendamist. Brutotöötasu on 1600 eurot kuus.

Tööle asumine alates septembris 2020.

Konkursil osalemiseks palume esitada elulookirjeldus ja motivatsioonikiri koos haridust tõendava dokumendi koopiaga hiljemalt 3. augustiks 2020 e-posti aadressile konkurss@tlu.ee märgusõnaga “Teavitus- ja turuarendusspetsialist“ või kandideerida läbi CV Online süsteemi.

Motivatsioonikirjas palun esitada kolme aasta arenguvisioon (kuni 3 lk) TERE KK teavituse ja turuarenduse fookuses, arvestades ka Tallinna Ülikooli arengueesmärke ja TERE KK strateegiat;

Dokumendivoorust edasi pääsenud kandidaatidega toimuvad vestlused augusti teises pooles. Konkursilt välja jäänud kandidaatidele anname tagasisidet ühe kuu jooksul pärast dokumentide saatmise tähtaega.

Lisainfo: TERE KK direktor Eva Makienko, 5563 4012, eva.makienko@tlu.ee