2021/2022. õa täiendava vastuvõtu ajakava

5.-9. august Avalduste esitamine infosüsteemis SAIS.
9. august

Lisadokumentide esitamine Tallinna Ülikoolis (Narva mnt 29, kell 10.00-12.00). Kohapeale ootame lisadokumente tooma neid kandidaate, kelle puhul läbi SAIS infosüsteemi avaldust esitades riiklikest andmebaasidest hariduse andmeid saada ei ole võimalik ja ka neid, kellel puudub ID-kaart ja internetis avalduse esitamise võimalus.

10.-13. august Sisseastumiseksamid
  Nimekirjad avalikustatakse jooksvalt pärast vastuvõtueksami tulemuste selgumist
19. august

Õppekohtade täitmise tähtaeg, õppelepingu sõlmimise viimane tähtaeg

Kõige tähtsam info vastuvõtu kohta

  • SAISis avalduse esitamiseks on vajalik kehtiv ID-kaart, mobiili ID või Smart ID. Kontrolli järele, et su ID-kaart või sertifikaadid ei oleks aegunud ja et sa tead, mis su PIN 1 on. Pangad enam uusi paroole ei väljasta.
  • Avalduse saab esitada ühele konkursile.
  • Ingliskeelsele õppekavale kandideerimiseks peab olema inglise keele tase B2. Vaata siit, millega on võimalik keeletaset tõendada.
  • Eestikeelsele õppekavale kandideerimiseks peab olema eesti keele tase B1. Vaata siit, millega on võimalik keeletaset tõendada.
  • Välisriigis omandatud haridust tunnustab ülikool lähtuvalt Eesti ENIC/NARIC Keskuse hinnangust ja soovitusest. Hinnangu saamine võtab aega kuni 30 päeva, seega palun võtta see hinnang võimalusel juba enne vastuvõtuperioodi algust.

Lisainfo

Kui Sul on küsimusi sisseastumise kohta või soovid teada rohkem ülikoolis õppimisest, võta ühendust meie vastuvõtuspetsialistiga.

E-post: vastuvott@tlu.ee 
Telefon: 6409 135