Algas vastuvõtt avatud õppesse

Avatud õpe

Kuni 2. septembrini saab esitada avaldusi Tallinna Ülikooli avatud õppesse, mis kannab nimetust Aasta Ülikoolis. See on võimalus täiskasvanule, kes soovib sisukat ja tõsiseltvõetavat täiendkoolitust, aga ka noorele, kes alles otsib oma õiget eriala.

Aasta ülikoolis programmi õppekavad on loodud bakalaureuse või magistritaseme ainetest. See tähendab, et õpid koos tudengitega, kas päeva- või sessioonõppes. Õpingud algavad septembris ja õppekava saad läbida ühe õppeaastaga. Mõne õppekavaga saad alustada ka jaanuari lõpus ehk kevadsemestril. Sel juhul kulub õppekava läbimisele kalendriaasta.

Avalduse õppimiseks avatud akadeemias saad esitada 19.8 kuni 2.09 õppeinfosüsteemis ÕIS.

Õppekava maksumus on ainepunktide hinnakirja järgi ehk ainepunkti maht korrutatuna ainepunkti maksumusega. Maksta tuleb arve alusel septembris ja veebruaris.