Nimi

Amet

Ruum

E-post

Tel nr

Kadri Kiigema turundusjuht, turundus- ja kommunikatsiooniosakonna juhataja T-212B kadri.kiigema@tlu.ee +372 640 9120
Sulev Oll kommunikatsioonijuht S-111 sulev.oll@tlu.ee +372 640 9142
Kertu Kula teaduskommunikatsiooni spetsialist T-212A kertu.kula@tlu.ee +372 640 9219
Rein Olesk sisekommunikatsiooni spetsialist T-212C rein.olesk@tlu.ee +372 6409 215
Merit Tupits humanitaarteaduste instituudi kommunikatsioonispetsialist S-506 merit.tupits@tlu.ee +372 6409 335
Margit Sellik

haridusteaduste instituudi turundus- ja kommunikatsioonispetsialist

M-423 margit.sellik@tlu.ee +372 619 9706
Signe Pikk loodus- ja terviseteaduste instituudi turundus- ja kommunikatsioonispetsialist A-522 signe.pikk@tlu.ee +372 6409 465
Ele Arder Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituudi projektijuht N-418 ele.arder@tlu.ee

+372 619 9914

Kristofer Rennel

ühiskonnateaduste instituudi turundus- ja kommunikatsioonispetsialist

M-564 kristofer.rennel@tlu.ee

+372 6409 452

Tiina Alasoo

Haapsalu Kolledži koolitus- ja arendusspetsialist

 

tiina.alasoo@hk.tlu.ee

+372 5332 5455
Margot Adamson Avatud akadeemia kommunikatsiooni ja turunduse ekspert A-230 margot.adamson@tlu.ee +372 501 6199