Nimi

Amet

Ruum

E-post

Tel nr

Ele Arder turundusjuht, turundus- ja kommunikatsiooniosakonna juhataja T-212B ele.arder@tlu.ee +372 640 9120
Rein Olesk kommunikatsioonijuht S-111 rein.olesk@tlu.ee +372 640 9142
Merli Vajakas teaduskommunikatsiooni spetsialist T-212A merli.vajakas@tlu.ee +372 640 9219
Evelin Jürisson sisekommunikatsiooni spetsialist T-212C evelin.jurisson@tlu.ee +372 6409 215
Merili Mihkelsaar BFMi kommunikatsioonispetsialist N-418 merili.mihkelsaar@tlu.ee

+372 619 9914

Ivo Rull humanitaarteaduste instituudi kommunikatsioonispetsialist S-506 ivo.rull@tlu.ee +372 6409 335
Mari-Liis Pärn

haridusteaduste instituudi turundus- ja kommunikatsioonispetsialist

M-423 mari-liis.parn@tlu.ee +372 619 9706
Eva Mallene loodus- ja terviseteaduste instituudi turundus- ja kommunikatsioonispetsialist A-522 emallene@tlu.ee +372 6409 465
Kadi Kriit

ühiskonnateaduste instituudi turundus- ja kommunikatsioonispetsialist

M-564 kadi.kriit@tlu.ee

+372 6409 456

Tiina Alasoo

Haapsalu Kolledži koolitus- ja arendusspetsialist

 

tiina.alasoo@hk.tlu.ee

+372 5332 5455
Margot Adamson Avatud akadeemia kommunikatsiooni ja turunduse ekspert A-230 margot.adamson@tlu.ee +372 501 6199