Raul Talmar dirigeerimas

BFM segakoor on positiivselt laetud kollektiiv, kus õpid oma häält tundma ning tutvud vaheldusrikka repertuaari vahendusel erinevate žanrite, sealhulgas popiga. Ning dirigent Raul viskab nalja ka.

Grete Teearu

Tallinna Ülikooli BFMi segakoor asutati aastal 2013. Sellele panid aluse omaaegse muusikaosakonna tudengid. Aja jooksul liitusid kollektiiviga mitmete teiste erialade üliõpilased ja koosseis kujunes rahvusvaheliseks. Ja segakooris laulavad nii mehed kui ka naised

Koor on esinenud ülikooli üritustel ning andnud dirigendioskuste lihvimise võimalusi ka tudengitele. Osaletud on nii Eesti laulupidudel kui ka Baltimaade üliõpilaste laulupeol “Gaudeamus”. 2016. aasta aprillis võideti 14. Moskva rahvusvahelisel laste ja noorte koorikonkursil Grand Prix.

Koori juhatab Raul Talmar, vokaaltreener on Külli Kiivet.

BFM segakoori oodatakse sellelgi aastal muusikaliste eeldustega lauljaid, kel huvi kaasaegse muusika vastu ja kes kaks korda nädalas (esmaspäeval 17.15 - 18.45 ja kolmapäeval 16.15 –17.45) soovivad enese arendamisse panustada. Kui kõik hästi läheb, siis alustame 1. veebruaril kell 17.15 V-402, samas toimub ka uute lauljate kuulamine.

Kõikidele küsimustele 24/7 vastab Raul Talmari telefon: +37256560105
Laulmiseni!

Dirigent Raul Talmar 

on sündinud koorilauljate peres. Elus on tal vedanud, sest on saanud töötada palju aastaid noortega: segakoor “Noorus”, Tallinna Tehnikaülikooli Akadeemiline naiskoor, üle-eestiline neidudekoor “Leelo”. Nüüd siis ka juba ligi 10 aastat Tallinna Ülikooli BFM segakoori juures. Tema veendumuse kohaselt on parim ravim vananemise vastu olla noortega koos.