Kultuur

Tallinna Ülikooli BFMis alustab uus meediaplatvorm LUNA

12. veebruaril kell 12 käivitavad Tallinna Ülikooli BFMi nüüdismeedia õppekava telemooduli magistritudengid Urmas Eero Liivi juhtimisel värske tudengite meediaplatvormi oma uudistesaatega.

Luna tuleb täna

Nüüdsest näeb igal reedel LUNA-nimelises portaalis otseülekandes uudistesaadet, mille kõrvale võib lugeda uudis- või persoonilugusid ajakirjandustudengite sulest, näha tantsufilme, reklaame või multimeedia maastikku rikastavaid videoid, kuulata podcaste või piiluda fotogaleriide abil tudengite loomingulist igapäevaelu.

LUNA platvorm annab tudengitele võimaluse rääkida enda kogemustest otse teistele tudengitele või huvilistele. Kõne alla tulevad nii õppetöö käigus loodu kui ka oma vabast ajast valmis meisterdatud looming. Platvormi sisu toimetab BFMi ajakirjandustudeng, kes on kaastöödele avatud. Esmakordselt Tallinna Ülikooli ajaloos koonduvad tudengite hääled ühisele platvormile ning võimendavad ja toetavad seal üksteist.

Nii nagu BFM ühendab endas nii kunstide (filmi-, kujutava, tantsu-, helikunsti ning multimeedia) kui ka meediamaailma, on ka LUNAst leitav omanäoline ja ergastav, erialasid lõimiv ja edasivaatav.