Mila Schwartzi avalik loeng keskendub noorte keeleõpet edendavatele strateegiatele

28. septembril annab Tallinna Ülikoolis avaliku loengu Israeli Oranim Academic College of Education keeleteadlane Mila Schwartz.

Mila Schwartz

Mila Schwartzi avalik loeng “Keelt soodustavad strateegiad ja noored keeleõppijad“ ("Language-conducive strategies and young language learners") toimub  28. septembril kell 12 – 14 Tallinna Ülikooli Senati saalis.

Loengu ülekannet Zoomis on võimalik jälgida SIIT.

Mila Schwartz tegeleb uurijana just nende teemadega, mis on ka Eestis seoses venekeelsete noorte eestikeelsele õppele ülemineku teemadega praegu päevakorral.

Tallinna Ülikoolis peetaval loengul keskendub Mila Schwartz uudsetele teoreetilistele mõistetele keelt edendavate strateegiate valdkonnas. Vastavate strateegiate eesmärk on suurendada noorte valmisolekut suhelda uutes keeles. Loengus käsitletakse meetodeid, kuidas vähendada keeleõppel ärevust, modelleerida kaaslasi, kasutada mängulist sotsiodraamat jmt.