Pressiteade

Professor Hannes Palang tegi peaettekande rahvusvahelisel Läänemere konverentsil

Läänemere uuringutega tegeleva interdistsiplinaarse keskuse IFZO esimesel rahvusvahelisel konverentsil Roomas tegi 7. juulil peaettekande Tallinna Ülikooli humanitaarteaduste instituudi inimgeograafia professor Hannes Palang.

Maastiku ja kultuuri keskus
Hannes Palang

Prof. Palangu ettekanne käsitles maastiku muutusi Läänemere regioonis. Ettekandele järgnes kõrgel tasemel ümarlauaarutelu, milles osalesid Bettina Martin (Minister for Science, Culture, and Europe in MV), Grzegorz Poznański (Director General of the CBSS Secretariat), Bodo Bahr (Secretary General Baltic Sea Parliamentary Conference), Kazimierz Musiał (Professor at the Institute of Scandinavian and Finnish Studies, University of Gdansk) ning Aryo Makko (Professor of History and Director of the Hans Blix Centre for the History of International Relations at Stockholm University).

Humanitaarteaduste instituudi maastiku ja kultuuri keskus ning IFZO on olnud juba aastaid viljakas teaduslikus koostöös.