Teade

Tallinna Ülikooli kirjandusauhinnale oodatakse kandidaate

Rektor Tiit Land kuulutas välja Tallinna Ülikooli 2018. aasta kirjandusauhinna nominentide esitamise. Auhindamisel on kolm kategooriat: algupärane ilukirjandusteos, ilukirjanduslik tõlge ja ajakirjanduses ilmunud ilukirjanduslik publikatsioon (novellid, luuletused).

Raamatud

Preemiale saab esitada 2018. aastal ilmunud teoseid, mille on autor Tallinna Ülikooli töötaja, üliõpilane või vilistlane. Nominente võivad esitada kõik ülikooli akadeemilised üksused, professorid ja varasemad preemia laureaadid. Ettepanekuid koos lühikese põhjendusega oodatakse 11. veebruarini aadressil kirjandusauhind@tlu.ee.

Tänavusse žüriisse kuuluvad Heli Allik (esimees), Tiit Land, Brita Melts, Ülar Ploom, Mihhail Trunin ja Keiti Vilms.

Auhindade kätteandmine toimub Tallinna Ülikooli aastapäevaaktusel 18. märtsil.