Pressiteade

Tallinna Ülikoolis toimub rahvusvaheline konverents vene keele kasutusest Balti riikides

16. ja 17. septembril toimub Tallinna Ülikoolis rahvusvaheline konverents „Vene keel või vene keeled Balti riikides: korpuse loomise probleemist”.

Balti riigid

Konverentsil peetakse 16 ettekannet ning toimub vene keel(t)e variatiivsusele pühendatud ümarlaud.

Konverentsi aukülaline on tuntud Ameerika lingvist Maria Polinsky (Marylandi Ülikool), kes esineb ettekande „Põhisuunad pärimiskeelte uuringutes”.

Konverentsi korraldavad Tallinna Ülikooli humanitaarteaduste instituudi dotsendid Inna Adamson ja Natalia Tšuikina ning professor Kapitolina Fedorova.

Konverents toimub vene keeles. Oodatud on kõik huvilised kas kohapeale (Tallinna Ülikool, Narva mnt 29, S-529) või Zoomi.

Vaata programmi lähemalt SIIT

Loe teese lähemalt SIIT