Teadusajaloo teenekas professor Massachusetts’i Tehnoloogiainstituudist peab Tallinna ülikoolis avaliku loengu tuumaantropotseenist

13. septembril peab Tallinna Ülikoolis TÜHI üldaine Globaalne ajalugu raames avaliku loengu Massachusetts’i Tehnoloogiainstituudi teadusajaloo teenekas professor Kate Brown (MIT, USA).

Kate Brown

Kate Brown on juhtivaid Ida-Euroopa ajaloo uurijaid, kes on kirjutanud mitmetel olulistel teemadel. Viimasel ajal peamiselt Tšernobõlist, radioaktiivsusest ning linna-aiandusest.

Kate Browni loengu teema Tallinna Ülikoolis on „The Nuclear Anthropocene: Nuclear Fallout, Nuclear Accidents and Radioactive Bodies as Geologicial Markers for the Epoch.“

Loengu korraldajad Tallinna Ülikoolis on TÜHI teadurid Ulrike Plath ja Uku Lember.

Loengut on oodatud tudengid ja õppejõud kohapeale kuulama Tallinna Ülikooli auditooriumisse A-002 13. septembril kl 16.

Kõiki huvilisi kutsume Kate Browni loengut jälgima Zoomis.

13. septembril kell kell 16.15-17.45 peetava loengu Zoomi ülekande link asub SIIN.

Lisaks peab ta ka loengu Eesti Kunstiakadeemias, mille kohta saab täpsemat infot SIIT.

Kate Browni kohta saab täiendavat infot SIIT.

Kate Brown viibib Eestis Tallinna Ülikooli Kultuuridevaheliste uuringute tippkeskuse külalisteadurina Euroopa Liidu Regionaalarengu fondi TLÜ ASTRA projekti toetusel (tegevuse A7 raames).