Kultuur

„TÜHI saal tühjas saalis“ toimub 5. mail

Kolmapäeval, 5. mail algusega kell 18 esilinastub kaheksas "TÜHI saal".

TÜHI SAAL

"TÜHI saal" on kultuuriüritus, kus esinevad Tallinna Ülikooli humanitaarteaduste instituudi tudengid, õppejõud ja vilistlased. Traditsiooniliselt toimub üritus Kirjanike Maja musta laega saalis, ent seekordne, kaheksas, "TÜHI saal" on hoopis erilisem - esimest korda toimub see tühjas saalis.

"TÜHI saal" esilinastub 5. mail kell 18 ja seda saab jälgida humanitaarteaduste instituudi Facebookis või Kirjanike Liidu Youtube'is.

Luulet loevad Piret Viires, Maarja Kangro, Daniele Monticelli, Triin Tasuja, Julia Kuznetski, Jürgen Rooste, Suzanna Eisel, Margus Vihalem, Berit Kaschan ja Rein Veidemann.

Tallinna Ülikooli humanitaarteaduste instituudi (TÜHI) kirjanduslike kolmapäevade sari „TÜHI saal“ toimub koostöös Eesti Kirjanike Liiduga.

Vaata Facebookis
Vaata Youtube'is