TÜHIs tunnustati kolleege

21. sajandi humanitaaria töörühma ettepanekul tunnustas humanitaarteaduste instituut sellel aastal oma tublisid töötajaid, võttes aluseks kolleegide ja tudengite tagasiside. Töötajaid tõsteti esile kolmes kategoorias: aasta õppejõud, aasta tegija ja kolleegipreemia.

Aasta tegija tunnustuse saajad

Sõna said sekka öelda kõik soovijad, et kaastöötajaid märgata, välja tuua väljapaistvaid tegusid või tunnustada kolleegide igapäevatööd ja meeldivat kohalolu.

Parimad õppejõud valisid üliõpilased, kes korraldasid TÜHI üliõpilasnõukogu eestvedamisel hääletuse nii paberil kui ka elektrooniliselt. Hääletusest võttis osa pea 250 üliõpilast ja 34 kolleegi.

Lisaks tõsteti mälestuspreemiaga esile hiljuti lahkunud Priit Kruusi kui silmapaistvat õppejõudu ja tublit kolleegi. Tunnustused jagati välja TÜHI töötajate jõulupeol 4. detsembril.

Aasta õppejõud on

• Oliver Laas,
  • Kersti Markus,
  • Akiko Masaki-Kadarik,
  • Daniele Monticelli,
  • Kristiina Rebane,
  • Paul Rüsse,
  • Grigori Utgof.

Aasta tegijad on

• Linda Kaljundi,
  • Marek Tamm,
  • Kristel Toom,
  • lingvistikakonverentsi SLE 2018 korraldusmeeskond: Anna Verschik, Reili Argus, Helle Metslang, Suliko Liiv, Tiina Rüütmaa, Annika Hussar, Mari Uusküla.

Kolleegipreemia pälvisid

• Carlo Cubero,