Haridusblogi

Tutvu veebipõhise kontaktõppe ABC juhendmaterjalide ja veebiseminaridega

Veebipõhise kontaktõppe ABC on kümneosaline juhendite ja veebiseminaride sari, mis pakub tuge tõhusa ja läbimõeldud distantsõppe korraldamisel. Materjale koostasid ja seminare korraldasid Tallinna Ülikooli haridusteaduste instituudi elukestva ja mitteformaalõppe suuna õppejõud koostöös EDUSPACE tehnoloogiaga toetatud õppimise ja õpetamise uurimise labori meeskonnaga.

tudeng

Haridusteaduste instituut alustas sarjaga aprillis ning avaldas kümne nädala jooksul teemakohaseid ja praktilisi veebimaterjale ning korraldas samadel teemadel ka veebiseminare.

Seminarides käisid oma kogemusi distantsõppest jagamas eksperdid eri valdkondadest, nii üldhariduskoolidest, huvikoolidest kui ka noortekeskustest, kes koos haridusteaduste instituudi õppejõududega arutlesid nii õppimisest laiemalt kui ka kitsamalt näiteks erivajadustega õppija toetamisest ja mitteformaalse õppe korraldusest veebikeskkonnas – seda kõike õppija ja õppejõu ning õpetaja vaatest.

Tutvu kõikide veebimaterjalidega
Vaata ka samal teemal veebiseminaride salvestusi