täiendav vastuvõtt

2022/2023. õa täiendava vastuvõtu ajakava

4.–9. august Avalduste esitamine infosüsteemis SAIS.
9. august

Lisadokumentide esitamine Tallinna Ülikoolis (Narva mnt 25, ruum T-215). Kohapeale ootame lisadokumente tooma neid kandidaate, kelle puhul läbi SAIS infosüsteemi avaldust esitades riiklikest andmebaasidest hariduse andmeid saada ei ole võimalik ning kel ei ole võimalik SAISis avaldusele lisada, skännitud dokumente. Sel kuupäeval on võimalik avaldust ka kohapeal esitada. Palun võta ühendust vastuvott@tlu.ee või 6409 135, et leppida kokku täpne aeg.

10.–12. august Sisseastumiseksamid
  Nimekirjad avalikustatakse jooksvalt pärast vastuvõtueksami tulemuste selgumist
19. august

Õppekohtade täitmise tähtaeg, õppelepingu sõlmimise viimane tähtaeg

Kõige tähtsam info vastuvõtu kohta

  • SAISis avalduse esitamiseks on vajalik kehtiv ID-kaart, mobiil-ID või Smart-ID.
  • Avalduse saab esitada ühele konkursile.
  • Ingliskeelsele õppekavale kandideerimiseks peab olema inglise keele tase B2. Vaata siit, millega on võimalik keeletaset tõendada. Kui ei ole võimalik oma keeletaset tõestada, tuleb osaleda Tallinna Ülikooli keeletestil, mis toimub 10. augustil kell 8 ruumis T-223. Keeletestile registreerib kandidaadi vastuvõtutöötaja.
  • Eestikeelsele õppekavale kandideerimiseks peab olema eesti keele tase B1. Vaata siit, millega on võimalik keeletaset tõendada. Kui ei ole võimalik oma keeletaset tõestada, tuleb osaleda Tallinna Ülikooli keeletestil, mis toimub 15. augustil (kellaaeg ja ruum teatatakse kandidaadile SAISi kaudu). Keeletestile registreerib kandidaadi vastuvõtutöötaja.
  • Välisriigis omandatud haridust tunnustab ülikool lähtuvalt Eesti ENIC/NARIC Keskuse hinnangust ja soovitusest. Hinnangu saamine võtab aega kuni 30 päeva, seega palun võtta see hinnang võimalusel juba enne vastuvõtuperioodi algust. Kui Eesti ENIC/NARIC Keskuse hinnangut puudub, siis tuleb SAISis avaldusele lisada eelneva hariduse diplom ja akadeemiline õiend (kui dokumendid ei ole eesti ega inglise keeles, siis ka notariseeritud tõlked).

Lisainfo

Kui Sul on küsimusi sisseastumise kohta või soovid teada rohkem ülikoolis õppimisest, tutvu korduma kippuvate küsimustega või võta ühendust meie vastuvõtuspetsialistiga.

E-post: vastuvott@tlu.ee 
Telefon: 6409 135