Teated

Käivitame uue zoomiseminaride sarja "Ekspert eetris"

Järgmisest nädalast saab Tallinna Ülikoolis hoo sisse uus zoomiseminaride sari „Ekspert eetris“, kus meie teadlased ja õppejõud jagavad aprillikuu jooksul iga teisipäeva ja neljapäeva pärastlõunal praktilisi nõuandeid efektiivseks õppimiseks ning õpetamiseks ja näpunäiteid vaimse tervise hoidmiseks ning toimetulekuks keerulistes oludes.

EE

Praegusel ajal on paljude inimeste elus rohkem segadust ja lisapingeid ning oma igapäevaseid tegevusi tuleb ümber planeerida. See omakorda põhjustab pingeid tööl, koolis ja õppimisel ning mõjutab oluliselt meie keha ja vaimu. Selleks, et olla nii õpetajatele, õpilastele kui ka kõikidele teistele praegusel raskel ajal abiks, käivitamegi koostöös oma teadlaste ja õppejõududega uue veebisarja. 

Esimene ekspert eetris on TLÜ loodus- ja terviseteaduste instituudi isiksusepsühholoogia lektor Aleksander Pulver, kes räägib teisipäeval, 7. aprillil kell 15 teemal „Psühholoogilisest haavatavusest pandeemilistel aegadel". Oma videoseminaril keskendub Pulver täpsemalt kohanemisele olukorras, kus tajutav on oht ning tuleviku ebamäärasus tekitab paindeid isiksuses.

Neljapäev, 9. aprill kell 15 jätkub psühholoogia lainel. TLÜ haridusteaduste instituudi nooremteadur Õnne Uus võtab luubi alla teema, kuidas kriisi ajal oma tööd ja toimetusi jätkusuutlikult reguleerida ning tagada nii laste kui ka terve perekonna heaolu. 

Kõigil on võimalik esitada meie eksperdile eelnevalt küsimusi, mida seminaril käsitleda. Selleks saada oma küsimus juba täna aadressil: kysimus@tlu.ee. Küsimusi saab küsida ka Facebooki evendi all ja zoomiseminari ajal.

Veebiseminare modereerib Tallinna Ülikooli BFMi avalike suhete lektor Mart Soonik.

Ajakava täiendame jooksvalt oma erinevates kanalites. Seminaride materjalid laeme sarja veebilehele

Ootame kõiki huvilisi kuulama ja sõna sekka ütlema. Kõik seminarid salvestatakse ja on järelvaadatavad.

Osale seminaril


Zoom on veebiseminaride läbiviimise keskkond, mis võimaldab korraldada seminare ja koosolekuid väga paljude osapoolte vahel. Osalemiseks peab arvutil või nutiseadmel olema töötav kõlar, mikrofon ning soovitavalt ka veebikaamera. Selleks, et saaksid kuulajana zoomiseminaril osaleda, ei pea ühtegi kasutajat registreerima. Seminariga liitumiseks tuleb klõpsata seminari lingil ja lisada enda nimi.