Teade

"Ekspert eetris" 9. detsembril: kuidas on koroonaviirus mõjutanud ühistransporti?

Koroonaviirus on olulist rolli mänginud ka ühistranspordile ja selle kasutamisele. Muutunud on pilt ühissõidukites ja inimestel tuleb harjuda uute normidega. "Ekspert eetris" saates on külas Tallinna Ülikooli humanitaarteaduste instituudi vanemteadur Tauri Tuvikene, kes aitab teemat lähemalt analüüsida ja mõtestada.

ühistransport

Räägime värske uuringu valguses, kuidas on pandeemia mõjutanud kuue Euroopa linna ühistransporti, kaasa arvatud Eesti oma. Juttu tuleb ka ühistranspordist kui avalikust ruumist ja Tauri Tuvikese rahvusvahelist suurprojektist, mis uurib ühistransporti humanitaarteadlase vaatevinklist. Saatejuht on BFMi lektor Katrin Saks.

Osalemine Zoomis

Facebooki sündmus

Osaleda saab läbi Zoomi, mille kaudu saab eksperdilt ka küsimusi küsida. Samuti saab jälgida saadet Tallinna Ülikooli Facebooki lehelt ja järelvaadata ning -kuulata meie YouTube'ist ja SoundCloudist.

Täpsem info ja kõik salvestused: tlu.ee/eksperteetris.

EE