Teade

“Ekspert eetris” täna : Katrin Kullasepp „Piirid meis ja meie ümber”

Kuidas mõjutab inimeste eneseteadvust ajalugu ja kuidas välismaal elamine? Sellest ning paljust muustki räägib täna, 9. märtsil kell 16.00 algav Tallinna Ülikooli saatesari “Ekspert eetris”. Külas on psühholoog Katrin Kullasepp.

Katrin Kullasepp

Küsimus on, kas uude riiki ümberkolimisel võetakse omale ka uus rahvusidentiteet. Oma uurimistöö tulemusi identiteeti loovatest piiridest tutvustab Tallinna Ülikooli loodus- ja terviseteaduste instituudi psühholoog Katrin Kullasepp.

Saates tuleb juttu identiteedis ja selle piiridest, nii isikliku kui rahvuslikus määratluses.  Arutluse all on ka see, kuidas on tänapäeva eestlaste rahvuslikku eneseteadvust mõjutanud ajaloo käsitlused, kas välismaal elamine vähendab sünniriigi identiteeti ja kas mitme rahvusidentiteedi hoidmine on võimalik.

Saatejuht on Tallinna Ülikooli arendusprorektor Katrin Saks.

Vaata saadet

Sündmus Facebookis