Haldusosakonna eesmärk on luua eeldused ülikooli varaga tehtavate toimingute ja tehingute korraldamiseks, tagada ülikooli vara kasutamise sihipärasus, säästlik kasutamine ja majanduslik otstarbekus ning ohutu ja turvaline töökeskkond.

Osakonna tegevusvaldkonnad on:

  • vara- ja lepinguhaldus,
  • arendustegevuse korraldamine,
  • ohutus ja turvalisus.
Haldusosakond
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Terje Luide juhataja T-102 terje.luide@tlu.ee +372 640 9164
Leo Must hooldus- ja ehitustööde peaspetsialist T-100B leo.must@tlu.ee +372 6409161
Anna Keelmann halduse peaspetsialist T-103 anna.keelmann@tlu.ee +372 640 9264
Anu Jürine haldusspetsialist T-100B anu.jurine@tlu.ee +372 640 9179
Aare Vahtrik tehnikaspetsialist S-120A aare.vahtrik@tlu.ee +372 640 9267
Aavo Petrauts tehnikaspetsialist S-120 aavo.petrauts@tlu.ee +372 640 9167
Milvi Mõsovski majahaldur S-121 milvi.mosovski@tlu.ee +372 640 9367
Silvia Müllner majahaldur S-121 silvia.mullner@tlu.ee +372 640 9165
Veiko Ummelas remonditööline
Indrek Koduvere lukksepp-remonditööline indrek.koduvere@tlu.ee
Ain Mihkelson elektrik ain.mihkelson@tlu.ee +372 640 9266
Ivar Mölder bussijuht-tehnik ivar.molder@tlu.ee
Karmen Henning infohaldur karmen.henning@tlu.ee
Veera Semerikova infohaldur veera.semerikova@tlu.ee
Tiina Põllumägi infohaldur tiina.pollumagi@tlu.ee
Riina Kalda infohaldur riina.kalda@tlu.ee
Ülle Eismel infohaldur
Helys Väärä infohaldur helys.vaara@tlu.ee
Tiina Troska infohaldur tiina.troska@tlu.ee
Maie Väli infohaldur
Vilma Talvik infohaldur vilma.talvik@tlu.ee +372 639 1760
Maarja Vinkel infohaldur maarja.vinkel@tlu.ee
Heidy Telgmaa infohaldur
Eduard Väli remonditööline
Raivo Liiver majahoidja raivo.liiver@tlu.ee
Veldi Murumaa puhastustööde töödejuhataja T-101 veldi.murumaa@tlu.ee +372 640 9263
Marina Gluškova puhastusteenindaja
Jelena Pogorelova puhastusteenindaja
Natalia Medvetskaja puhastusteenindaja
Ljubov Kudrjašova puhastusteenindaja
Valentina Glogus puhastusteenindaja
Olga Tsukker puhastusteenindaja
Jelena Ostapjuk puhastusteenindaja
Katrin Sims puhastusteenindaja
Galina Stankevica puhastusteenindaja
Valentina Kulakova puhastusteenindaja
Diana Buianovska puhastusteenindaja
Valentina Lazarenko puhastusteenindaja
Sergei Karakozov majahoidja
Elizaveta Skibinskaja puhastusteenindaja
Jelena Zagrjobina puhastusteenindaja
Galina Õunapuu puhastusteenindaja
Natalia Koltsova puhastusteenindaja
Natalja Skibinskaja puhastusteenindaja
Nadežda Kruglova puhastusteenindaja
Natalya Gulkevich puhastusteenindaja
Larissa Ivanova puhastusteenindaja
Irina Kubyshkina puhastusteenindaja
Olga Popilkova puhastusteenindaja