Haldusosakonna eesmärk on luua eeldused ülikooli varaga tehtavate toimingute ja tehingute korraldamiseks, tagada ülikooli vara kasutamise sihipärasus, säästlik kasutamine ja majanduslik otstarbekus ning ohutu ja turvaline töökeskkond.

Osakonna tegevusvaldkonnad on:

  • vara- ja lepinguhaldus,
  • arendustegevuse korraldamine,
  • ohutus ja turvalisus.
Haldusosakond
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Terje Luide juhataja T-102 terje.luide@tlu.ee +372 640 9164
Leo Must hooldus- ja ehitustööde peaspetsialist T-100B leo.must@tlu.ee +372 6409161
Anu Jürine haldusspetsialist T-100B anu.jurine@tlu.ee +372 640 9179
Anna Keelmann halduse peaspetsialist T-101 anna.keelmann@tlu.ee +372 6409 264
Aare Vahtrik tehnikaspetsialist S-120A aare.vahtrik@tlu.ee +372 640 9267
Aavo Petrauts tehnikaspetsialist S-120 aavo.petrauts@tlu.ee +372 640 9167
Milvi Mõsovski majahaldur S-121 milvi.mosovski@tlu.ee +372 640 9367
Silvia Müllner majahaldur S-121 silvia.mullner@tlu.ee +372 640 9165
Veiko Ummelas remonditööline
Ain Mihkelson elektrik ain.mihkelson@tlu.ee +372 640 9266
Villem Laas santehnik
Ivar Mölder bussijuht-tehnik ivar.molder@tlu.ee
Karmen Henning infohaldur
Ludmilla Mäting infohaldur
Veera Semerikova infohaldur
Tiina Põllumägi infohaldur
Signe Küttim infohaldur
Riina Kalda infohaldur
Ülle Eismel infohaldur
Helys Väärä infohaldur
Tiina Troska infohaldur
Maie Väli infohaldur
Ingrid Helm infohaldur ingrid.helm@tlu.ee +372 639 1760
Vilma Talvik infohaldur vilma.talvik@tlu.ee +372 639 1760
Helvi Truusa majahoidja helvi.truusa@tlu.ee
Eva Kuus riidehoidja
Eduard Väli remonditööline
Tiit Nurklik ehituse projektijuht
Heli Lankard riidehoidja
Olga Rõivasepp riidehoidja
Elna Urtson infohaldur
Aili Sika riidehoidja