Infotehnoloogiaosakonna esmaülesandeks on tagada ülikooli andmesidevõrkude ja üldkasutatavate võrguteenuste toimimine. Sellele on üles ehitatud pea kõik tööd ja toimetused, mis lõppkokkuvõttes peaksid tagama arvutikasutajate rahulolu. Kuigi süstemaatiline koolitus ei kuulu osakonna pädevusse, saab kasutaja esmaseid juhtnööre muidugi ka infotehnoloogiaosakonna inimeste käest.  

Nii nagu elusorganism on pidevas muutumises ja arengus, muutub ja areneb ka infotehnoloogiline infrastruktuur. Osakonna töötajate teiseks ülesandeks on planeerida ja kindlustada süsteemi kui terviku areng.

Infotehnoloogiaosakond soovib, et kasutajad annaksid õigel ajal teada kõigist plaanidest, mis võivad IT-d puudutada: nii tehnika ja tarkvara hankimise soovidest, töökohtade ja arvutite kolimisest, ruumide remondist ja muust sarnasest.

Postiaadress Narva mnt 29, 10120 Tallinn 

Telefon(+372) 640 9193

Inimesed

Infotehnoloogia osakond
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Toomas Meister juhataja S-203 toomas.meister@tlu.ee +372 640 9488
Mari Kilumets assistent-kasutajate administraator S-203 mari.kilumets@tlu.ee +372 640 9193
Infosüsteemide talitus
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Igor Isajenko infosüsteemide analüütik S-202 igor.isajenko@tlu.ee +372 640 9486
Lilia Pink analüütik S-202 lilia.pink@tlu.ee +372 640 9298
Andrus Pisarev programmeerija M-211 andrus.pisarev@tlu.ee +372 640 9198
Tugitalitus
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Christian Kelder talituse juhataja-hankespetsialist S-119 christian.kelder@tlu.ee +372 640 9191
Arno Pihl tehnik arno.pihl@tlu.ee +372 640 9268
Kristjan Nurme infotehnoloogia spetsialist M-211 kristjan.nurme@tlu.ee +372 640 9187
Risto Rüüt infotehnoloogia spetsialist M-211 risto.ruut@tlu.ee
Vello Randla video- ja audiokonverentsi spetsialist M-570 vello.randla@tlu.ee +372 640 9356
Janno Prella infotehnoloogia spetsialist M-211 janno.prella@tlu.ee 640 9196
Ardo Murro infotehnoloogia spetsialist M-211 ardo.murro@tlu.ee +372 640 9192
Meelis Jalakas infotehnoloogia spetsialist M-211 meelis.jalakas@tlu.ee +372 640 9444
Koostööpartnerid
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Rain Varblane infotehnoloogia spetsialist
Võrgutalitus
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Meelis Karp juhtiv süsteemiadministraator M-358 meelis.karp@tlu.ee +372 640 9487
Marek Kirves süsteemiadministraator M-358 marek.kirves@tlu.ee +372 640 9194
Olavi Hein süsteemiadministraator M-211 olavi.hein@tlu.ee +372 640 9189