Teade

“Ekspert eetris” täna: Mailis Neppo „Inimeste juhtimine eile, täna ja homme”

Täna, 24. novembril algusega kell 16.00 räägime "Ekspert eetris" saates Postimees TV-s inimeste juhtimisest. Külas on Tallinna Ülikooli vilistlane ja Eesti Personalijuhtimise Ühing (PARE) tegevjuht Mailis Neppo.

Mailis Neppo

Klassikalised teooriad nägid inimest kui väikest mutrikest suures masinavärgis. Tänases maailmas juurdub juhtimisse üha enam inimeste kaasamine, motiveerimine ja nende areng. Paraku oleme jõudnud punkti, kus enam vanamoodi juhtida ei saa ja uutmoodi veel ei oska. Vanad koerad peavad õppima uusi trikke või tuletama meelde unustatud tarkused. Saates arutame, mis on muutunud inimeste juhtimises aastal 2021 ja mida ootavad tööandjad ja töövõtjad. Külas on Tallinna Ülikooli vilistlane ja Eesti Personalijuhtimise Ühing (PARE) tegevjuht Mailis Neppo.

Saatejuht on BFM-i lektor Mart Soonik.

Vaata saadet

Facebooki sündmus